Dzień Babci i Dziadka

Choć styczeń to miesiąc zimowy, pełen mroźnych chwil, są w nim jednak takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – to Święto naszych Kochanych Babć i Dziadków. To najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. W dniu dzisiejszym w naszej szkole i przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowany został poczęstunek, a dzieci zaprezentowały wspaniały i rożnorodny program artystyczny. Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły i przedszkola Zdzisław Maciaszek, który serdecznie przywitał przybyłych gości i złożył życzenia wszystkim babciom i dziadkom. W pięknie udekorowanej sali dzieci pod kierunkiem wychowawczyń przedstawiły ciekawy program artystyczny. W większości były to wzruszające przedstawienia, wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości…Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.

Zdjęcia z imprezy można obejrzeć  na naszym faceboku.