Dzień Matki w naszej szkole

Mama to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Dla małego dziecka mama to najważniejsza osoba w jego życiu.
Dlatego też co roku w naszej szkole nauczyciele pomagają dzieciom wyrazić ich miłość do mam organizując Dzień Matki. Z tej właśnie okazji 26 maja odbyło się uroczyste spotkanie. Panie zadbały, aby tego dnia sala była pięknie udekorowana i stała się sceną, na której dzieci odświętnie ubrane zaprezentowały bogaty program artystyczny. Były piosenki, wierszyki, scenki rodzajowe oraz życzenia dla kochanych mam. Podczas wręczania własnoręcznie wykonanych upominków, całusom i uściskom wzruszonych mam nie było końca. Po prezentacji naszych milusińskich wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC