Kolejny WIELKI sukces naszych uczniów!

Dnia 26 listopada br.  w Zespole Szkół w Łupawie odbył się turniej tenisa stołowego na szczeblu półfinału wojewódzkiego. W zawodach wzięło udział 16 drużyn (8 drużyn męskich i 8 drużyn żeńskich). Naszą szkołę reprezentowali w grupie chłopców, mistrzowie powiatu: Jakub Butkiewicz, Michał Butkiewicz i Gracjan Ciecierski, a w grupie dziewcząt Natalia Rup, Patrycja Ganżumow i Aleksandra Rapta. Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach. Nasi dzielni mali tenisiści pokazali prawdziwy tenis stołowy na bardzo wysokim poziomie sportowym i wygrali wszystkie gry zarówno singlowe, jak i deblowe i otrzymali możliwość startu w turnieju na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się dnia  8 grudnia w Gdyni.

Gratulacje ogromne zarówno dla naszych finalistów, jak również dla trenera pana Wojciecha Wasilewskiego!

Trzymamy mocno kciuki 8 grudnia!

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC