Nagrody w konkursie „Pokaż klasę-posprzątaj po swoim psie”

W dniu dzisiejszym naszą szkołę odwiedziła Burmistrz Kępic-pani Magdalena Gryko wraz z kierownikiem Ośrodka Pomocy Społecznej w Kępicach- panem Tomaszem Zagrajek aby wręczyć naszym uczniom nagrody za udział w konkursie „Pokaż klasę- posprzątaj po swoim psie”. Nagrody były tym bardziej miłym zaskoczeniem i prezentem, gdyż wręczenie to zbiegło się z obchodami Dnia Dziecka.

Praca plastyczna Zuzanny Jarocha z naszej szkoły zwyciężyła w konkursie. Jej rysunek pojawi się na plakacie promującym akcję w naszej gminie. Konkurs, zorganizowany został przez gminę Kępice. W skład komisji konkursowej weszli: Wojciech Frelichowski, Krzysztof Senger, Marzena Piszko – Bojaryn, W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych IV–VI z gminy Kępice.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Zuzanna Jarocha: kl. IV Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku

II miejsce – Alicja Olejniczak: kl. IV Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku

III miejsca: Zuzanna Czapla: kl. V Zespół Szkół Podstawowych w Kępicach; Klaudia Gutowska – kl. VI Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku; Oliwia Wszelaki – kl. VI Zespół Szkół Podstawowych w Kępicach.

Poza tym jeszcze kilku uczniów otrzymało gratulacje i drobne upominki za udział w konkursie.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC