NOWA SALA PRZEDSZKOLAKÓW, CZYLI REMONT, KOLORY I EDUKACJA

Już od kilkunastu dni możemy cieszyć się nową, kolorową salą przedszkolną. Grupa 3 i 4 latków ma nareszcie własną przestrzeń, dostosowaną do ich potrzeb i indywidualnych wymagań. Dzieciom najbardziej podobają się kąciki zainteresowań: kącik bajki i relaksacji, kącik przyrody, kącik konstrukcji, kącik ról społecznych, kącik gier stolikowych, kącik sportu, kącik teatru i kącik muzyki. Przed nami wiele nowych pomysłów na zagospodarowanie szatni i ogrodu dla przedszkolaków. Marzy nam się hodowla ziół, warzyw, zieleniny, kwiatów, myślimy o oryginalnej piaskownicy i przestrzennych zabawkach z drewnianych bali. Zachęcamy do obejrzenia filmu, który nie tylko zdradza sekrety wnętrza nowej sali, ale w zabawny sposób przedstawia nasze dziecięce marzenia. Kolejne filmowe niespodzianki już wkrótce.