Pasowanie na Przedszkolaka

30 października w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka, w której wzięli też udział rodzice, dziadkowie i rodzeństwo przedszkolaków. Była radość, duma i śmiech, ale też łzy niektórych dzieci, wywołane przez stres przed pierwszym publicznym występem.

Dzieci zaprezentowały część artystyczną – poznane piosenki i wiersze. Warto było to zobaczyć. Wszyscy mieli bowiem okazję obejrzeć występy, które cieszyły i wzruszały. Bo przecież wiadomo, że nikt tak nie chwyci za serce publikę, jak kilkuletni artyści.

Następnie dyrektor Szkoły i Przedszkola pan Zdzisław Maciaszek dotykając każdego malucha olbrzymim ołówkiem włączył go do grona przedszkolaków, po czym maluszki otrzymały dyplomy i (zamiast słodyczy) książeczki do poczytania z rodzicami.Na zakończenie uroczystości przedszkolaki otrzymały słodki poczęstunek.