„Pokaż klasę-posprzątaj po swoim psie”

Praca plastyczna Zuzanny Jarocha z naszej szkoły zwyciężyła w konkursie “Pokaż klasę – posprzątaj po swoim psie”. Jej rysunek pojawi się na plakacie promującym akcję w naszej gminie. Konkurs, zorganizowany został przez gminę Kępice. W skład komisji konkursowej weszli: Wojciech Frelichowski, Krzysztof Senger, Marzena Piszko – Bojaryn, W konkursie wzięły udział dzieci ze szkół podstawowych IV–VI z gminy Kępice.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Zuzanna Jarocha: kl. IV Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku

II miejsce – Alicja Olejniczak: kl. IV Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku

III miejsca: Zuzanna Czapla: kl. V Zespół Szkół Podstawowych w Kępicach; Klaudia Gutowska – kl. VI Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Przytocku; Oliwia Wszelaki – kl. VI Zespół Szkół Podstawowych w Kępicach.

Zdjęcie zwycięskiej pracy wykonane przez Zuzannę Jarocha.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

13227220_1048548545211801_4893597691099374129_n