Prośba o 1%

Zwracam się do wszystkich Państwa z ogromną prośbą o przekazanie 1% na rzecz Stowarzyszenia MY DLA WAS.

Stowarzyszenie od 6 lat prowadzi szkołę podstawową i przedszkole w miejscowości Przytocko. Do szkoły i przedszkola uczęszczają dzieci z różnych miejscowości nawet oddalonych o 30 km, łącznie jest u nas 197 dzieci w tym 60 dzieci objętych jest dodatkowymi, specjalistycznymi zajęciami. Tu swoje miejsce znalazły również dzieci z niepełnosprawnościami i jest ich prawie 30. Dla wszystkich naszych dzieci chcemy zapewnić jak najlepsze warunki pracy i rozwoju dlatego w szkole prowadzona jest integracja sensoryczna, arteterapia, dogoterapie, biofeedback. Do szkoły zakupiliśmy konie, by prowadzić hipoterapię. Chcemy w dalszym ciągu polepszać nasze warunki poprzez rozbudowę szkoły o salę gimnastyczną, salę rehabilitacyjną, salę doświadczenia świata.

Stąd moja prośba, byście Państwo wspomogli nas odpisem swojego 1%. Za okazane serce i pomoc z góry dziękujemy.