Rodzinny Rajd Rowerowy za nami

Już po raz piąty udało nam się zorganizować rajd rowerowy z Kępic do Przytocka. Pogoda była wprost wymarzona na imprezę w plenerze, trasa rajdu wiodła pięknymileśnymi ścieżkami, gdzie uczestnicy mogli podziwiać nasze krajobrazy. Na mecie rajdu każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Podczas festynu również nie zabrakło atrakcji. Na wszystkich chętnych czekała kurtyna wodna, atrakcje dla najmłodszych takie jak: darmowe „dmuchańce” – zamek do skakania i zjeżdżalnia. Mnóstwo konkursów, zabaw i gier podwórkowych. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowany był darmowy żurek, kiełbaska z grilla, lody i napoje. Dzieci biorące udział w konkursach otrzymały słodkie upominki. Można było nabyć przepyszne ciasto przygotowane przez naszych uczniów i ich rodziców. Podczas festynu odbył się dziecięcy turniej piłki nożnej, w którym I miejsce zajęła drużyna z sołectwa Biesowice, II miejsce drużyna ze szkoły podstawowej w Polanowie, III miejsce przypadło drużynie z naszej szkoły. Zwycięzcom puchary wręczył dyrektor szkoły Zdzisław Maciaszek wraz z Andrzejem Wieliczko-kierownikiem Oświaty w naszej gminie.

W zabezpieczeniu trasy rajdu pomogli nam bardzo funkcjonariusze Policji z Komisariatu w Kępicach, jak również jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Kępic, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania należą się również jednostce OSP z Korzybia, która na miejscu wykonała pokaz nowoczesnego wozu bojowego, czym uatrakcyjniła nasz festyn. Dziękujemy również Nadleśnictwu Warcino za pomoc w organizacji, za prelekcję na temat walorów krajobrazowych i rekreacyjnych naszych lasów. Dziękujemy Środowiskowemu Domu Samopomocy z Przytocka za darmowy dowóz chętnych osób na festyn.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC