Sezon sportowy rozpoczęty…

Dnia 21 września w Zespole Szkół w Korzybiu odbył się halowy turniej piłki nożnej szkół wiejskich. Naszą szkołę reprezentowali: Konrad Hobszta (bramkarz), Michał Butkiewicz, Krzysztof Butkiewicz (kapitan), Natalia Rup, Konrad Rodziewicz oraz zawodnicy rezerwowi Michał Malcahn, Seweryn Słomka, Jakub Butkiewicz.

W turnieju pierwszy mecz rozegraliśmy z drużyną z Zespołu Szkół w Korzybiu wygrywając 4:1. Zdobywcą 2 pierwszych bramek był Konrad Rodziewicz, po jednym golu strzelili Michał Butkiewicz i Krzysztof Butkiewicz.

W drugim meczu drużyna z Korzybia pokonała drużynę z Warcina 9:0.

W trzecim meczu nasi zawodnicy pokonali drużynę z Warcina 3:1.

Zdobywcami bramek byli Michał Malcahn, Konrad Rodziewicz oraz Michał Butkiewicz.

Opiekunem i trenerem piłkarzy jest Wojciech Wasilewski.
Kolejne piłkarskie zmagania odbędą się 20 października o godzinie 10.00 w Jezierzycach.