Spotkanie z funkcjonariuszami naszej Policji :)

Ważnym wydarzeniem dla naszych przedszkolaków w dniu dzisiejszym była wizyta policjantów z Komisariatu Policji w Kępicach. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Dzieci przypomniały sobie numery alarmowe. Policjanci przypomnieli dzieciom również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Dzięki takim spotkaniom na pewno żaden z maluchów nie będzie obawiał się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.

Dziękujemy Policjantom naszego komisariatu za tą lekcję bezpieczeństwa.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC