Z życia szkoły


Czasami na zajęciach poznajemy ciekawe legendy i baśnie. Tym razem „przerobiliśmy Smoka Wawelskiego”, który okazał się pierwszym raperem zamieszkującym okolice Wisły i Krakowa. Bawiliśmy się doskonale, a 45 minut lekcji minęło niczym jedna smocza eksplozja. Z filmowymi pozdrowieniami raperzy i graficy z klasy II i IV:  Julia i Maciej Poźniak, Olga i Anna Zdyb, Zuzanna Jarocha, Alicja Olejniczak oraz Olga Hanowska.


Najnowszy numer Pleciugi!

klik

Zapraszamy do lektury najnowszego (drugiego) numeru gazetki uczniowskiej „Pleciuga”.

ikonaklik

Nasza szkoła naprawdę jest fantastyczna!  Nuda? Nie u nas! ! !
Staramy się, aby nauka w szkole była dla uczniów przyjemnością, zabawą i szeroko otwartą  furtką na świat! Aktywizujące metody prowadzenia zajęć, dobre wyposażenie klas, kameralne grupy, doświadczona kadra pedagogiczna, wielorakość działań i projektów, pomysłowość wychowawców i nauczycieli, piękna przyroda wokół nas – to najważniejsze atuty naszej placówki.


Zapraszamy do lektury naszej wznowionej gazetki uczniowskiej. To tu przeczytacie o najświeższych nowinkach i przygodach ze szkolnych ławek, sal i korytarzy. Piszemy o ciekawych wydarzeniach, przedsięwzięciach, sukcesach, zamieszczamy wiadomości, ogłoszenia i konkursy. Gazetkę ilustrują uczniowie, a  skład zespołu redaktorskiego, to przede wszystkim dzieciaki z naszej szkoły. Zatem zaparzcie sobie dobrej herbaty, siadajcie w fotelach i czytajcie !!!

ikonaklik