Turniej wiedzy pożarniczej

Dnia 17 marca o godzinie 11.00 w Urzędzie Miejskim w Kępicach odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież Zapobiega Pożarom”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy IV: Julia Poźniak, Anna Zdyb i Olga Zdyb oraz uczniowie klasy VI: Patrycja Ganżumow, Michał Ludwichowski, Natalia Rup, Michał Butkiewicz. Po pierwszej części turnieju – wiedzy teoretycznej Natalia Rup zajmowała II miejsce z wynikiem 33 punkty, a Patrycja Ganżumow III miejsce z wynikiem 32 punkty, ustępując miejsca na podium uczennicy ZS w Kępicach Magdalenie Gałka. W drugiej części turnieju- praktycznej młodzież musiała między innymi poznać i omówić sprzęt pożarniczy oraz wykazać się dużą wiedzą przyrodniczą związaną z ochroną pożarową. Po ciekawej i wyczerpującej prezentacji Magdalena Gałka zdobyła 5 pkt, Patrycja Ganżumow 4 pkt, a Natalia Rup 3 pkt i w konsekwencji I miejsce w konkursie zajęła uczennica z Kępic, II miejsce Patrycja Ganżumow, III miejsce Natalia Rup.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, Opiekunem przygotowującym dzieci z naszej szkoły do konkursu był Wojciech Wasilewski.

DSCN20661

DSCN20641

DSCN20271