Uwaga rodzice, opiekunowie !

Drzwi szkoły zawsze są dla Państwa otwarte-5 dni w tygodniu w godzinach 8.00-15.00! Nie zapominajcie o nas! Jesteśmy bardzo blisko!

Serdecznie zapraszamy na indywidualne rozmowy z nauczycielami i Dyrekcją naszej placówki. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi, spostrzeżenia, pomysły i sugestie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa wątpliwości, zapytania, niejasności. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Każdy z nas lubi mieć wielu znajomych i przyjaciół. Nasza szkoła również. Razem możemy zdziałać o wiele więcej.

Zapraszamy Państwa do czynnego udziału w wydarzeniach naszej szkoły takich jak: Pasowanie, Jasełka i wiele innych, które jeszcze przed nami. Pamiętajmy, że tworzymy trio: uczniowie, nauczyciele i rodzice.

Jeśli ktoś z Państwa chciałby przeprowadzić dla naszych uczniów, lub wybranej klasy, oddziału przedszkolnego ciekawy pokaz, pogadankę również serdecznie zapraszamy (krótki opis swojego hobby np: wędkowania, majsterkowania, pokaz kiszenia ogórków, opowiedzenie o hodowli zwierząt, a może zaproszenie klasy na ciekawą wycieczkę do sadu, o którym z pasją opowie dziadek, zaproszenie klasy do swojego zakładu pracy, gdzie mama lub tata przybliżą dzieciom tajniki zawodu i wiele innych).

NIE ZAPOMINAJCIE O NAS!