Wycieczki Przedszkolaków do Teatru

W ubiegłym tygodniu grupa 4-latków z naszego przedszkola pod opieką swojej wychowawczyni pani Małgorzaty Sztuby i opiekunki Joanny Rapty wybrała się na wycieczkę do Teatru Lalki „Tęcza” w Słupsku. Dzieci obejrzały spektakl teatralny pt. „Przygody kota w butach”. Bajka ta z ponad trzystuletnią historią, uzupełniona została  o współczesne wątki i melodyjne, pełne radosnej energii piosenki. W ten sposób, stara bajka o gadającym zwierzaku, który pomaga wzbogacić się najmłodszemu z trzech synów młynarza, nabrała nowych znaczeń i bogatej oprawy. Spektakl miał formę tzw. „żywego planu” i trwał 1 godz. 10 min. z przerwą.

Kolejną grupą, która również obejrzała ten spektakl była grupa 5 latków wraz ze swoją wychowawczynią panią Anią Skrzek. Dzieci były bardzo zadowolone z wyjazdu, z uśmiechniętymi buźkami wracały do domu.

Wyjazd dzieci dofinansowany został z budżetu Stowarzyszenia MY DLA WAS.

SONY DSC

SONY DSC

przedszkolaki 3