Wygraliśmy Gminny Turniej Szachowy

Dnia 25 września w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody Szachowe. W turnieju wzięły udział 4 drużyny ze szkół podstawowych, które rywalizowały w grach drużynowych. Zespół Szkół w Kępicach reprezentowali: Szymon Grebienik, Krystian Maciejewski, Szymon Sołowski, Hanna Kuszyńska . Zespół Szkół z Korzybia reprezentowali: Mariusz Kiełpiński, Konrad Szramiak, Wiktoria Osińska, Martyna Grabowska. W skład drużyny gospodarzy weszły dwa zespoły , w pierwszym składzie zagrali :Michał Malcahn, Michał Butkiewicz, Michał Ludwichowski, Aleksandra Rapta. W drugim zespole zagrali :Natalia Rup, Patrycja Ganżumow, Jarosław Rup i Julia Poźniak.

Po zaciętych i wyrównanych pojedynkach turniej wygrała drużyna gospodarzy (pierwszy zespół), II miejsce zajęła drużyna z Korzybia, III miejsce zajęli zawodnicy gospodarzy zespół II, a IV miejsce zawodnicy z Kępic.

Opiekunami drużyn byli: Mariusz Parchoniuk (Korzybie), Stanisław Szymański (Kępice), Wojciech Wasilewski (Przytocko).

Życzymy sukcesów na zawodach powiatowych, które odbędą się 29 września w Smołdzinie.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC