Zabierz rower i wyrusz z nami po przygodę!

Już po raz szósty STOWARZYSZENIE MY DLA WAS zaprasza na rajd rowerowy z Kępic do Przytocka połączony z festynem rodzinnym, który odbędzie się 10 czerwca br. (piątek). Trasa rajdu wiedzie pięknymi leśnymi ścieżkami, gdzie uczestnicy mogą podziwiać nasze krajobrazy. Uczestnicy mogą wyruszyć z Kępic o godz. 10.00, mają również do wybory trasę z kierunku Polanowa, Miastka. Najważniejsze aby wszyscy spotkali się o godz. 12.00 na placu przed szkołą w Przytocku. Na mecie rajdu każdy uczestnik otrzyma złoty medal i dyplom. Podczas festynu również nie zabraknie atrakcji. Dla najmłodszych przygotowane zostaną darmowe „dmuchańce” – zamek do skakania i zjeżdżalnia. Mnóstwo konkursów, zabaw i gier podwórkowych z ciekawymi nagrodami. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowany zostanie darmowy żurek, kiełbaska z grilla, lody i napoje. Dzieci biorące udział w konkursach otrzymają również słodkie upominki. Można będzie nabyć przepyszne ciasto przygotowane przez naszych uczniów i ich rodziców. Podczas festynu odbędzie się dziecięcy turniej piłki nożnej. Zwycięzcom puchary wręczy dyrektor szkoły Zdzisław Maciaszek wraz z Andrzejem Wieliczko-kierownikiem Oświaty w gminie Kępice.

Impreza jest współfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Słupsku.

Do zobaczenia w Przytocku!

plakat_druk