Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy z Głosem Pomorza w plener

Już po raz siódmy organizujemy rajd rowerowy z Kępic do Przytocka połączony z festynem rodzinnym. W tym roku będzie to RAJD Z GŁOSEM POMORZA W PLENER!

Trasa rajdu wiedzie pięknymi leśnymi ścieżkami, gdzie uczestnicy będą mogli podziwiać nasze krajobrazy. Na mecie rajdu każdy uczestnik otrzyma złoty medal.

Podczas festynu również nie zabraknie atrakcji. Na wszystkich chętnych czekać będą: darmowe „dmuchańce”. Mnóstwo konkursów, zabaw i gier podwórkowych. Dla wszystkich uczestników imprezy przygotowany będzie darmowy żurek, kiełbaska z grilla, lody i napoje.

Dzieci biorące udział w konkursach otrzymają słodkie upominki, jak również nagrody m.in. w postaci zestawów szkolnych, przybory, piłki, różnego rodzaju gadżety. Można będzie nabyć przepyszne ciasto przygotowane przez naszych uczniów i ich rodziców.

Podczas festynu odbędzie się dziecięcy turniej piłki nożnej.

ZAPRASZAMY!!!